Не знайдеться такої хвороби, якою можна пишатися. Коли у Вас герпес, Ви страждаєте не тільки від болісних пухирів, почервоніння, лущення на губах. Ви страждаєте ще й через значне погіршення Вашого зовнішнього вигляду. А коли хвороба торкається зовнішності, коли її важко приховати, то інколи люди готові на відчайдушні кроки заради одужання.

Насправді вірус герпесу є одним з найрозповсюдженіших вірусів на планеті. Відомо близько 100 його видів і 8 з них здатні уражати організм людини. Тобто герпес на губах та обличчі викликає герпесвірус 1-го типу, ще його називають вірусом простого герпесу. На відміну від 1-го типу вірусу інші 7 видів герпесвірусів здатні спричинювати більш важкі хвороби у людей. Можливо саме тому, даний вид герпесу, який лікується Ліпстером, назвали простим.

Численні дослідження вказують на те, що вірусом герпесу інфіковані до 2/3 населення планети включно з дітьми [3] Проте проявляється герпес не у всіх однаково.

Виявляється, що вірус герпесу навчився досить комфортно існувати у наших нервових клітинах, ніяк при цьому не проявляючись, чекаючи моменту – моменту послаблення загальної та місцевої опірності організму. Дочекавшись сприятливих для себе умов, вірус герпесу по нервовим волокнам потрапляє у клітини шкіри обличчя. Виникає загострення, яке ми спостерігаємо у вигляді пухирців, почервоніння, свербіжу, болі та інших неприємних симптомів.

Повністю позбутися вірусу герпесу практично неможливо, потрапивши одного разу в організм людини, вірус герпесу приживається на тривалий час, хоча й може не проявлятися. А у випадках, коли вірус дає про себе знати і на шкірі з’являються перші симптоми, для дієвого лікування спробуйте крем Ліпстер.

Ліпстер призначений для лікування герпесу на губах та обличчі. Ліпстер пригнічує розмноження вірусів герпесу 1-го типу всередині клітин шкіри та дієвий як на перших (свербіж, почервоніння), так і на пізніх (папули та пухирі) стадіях герпесу.

Ліпстер – крем для лікування герпесу!

Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією для використання лікарського засобу.

 Література

  1. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Ліпстер
  2. Клиническая фармакология и фармакотерапия. - 3-е изд. Белоусов Ю.Б. "МИА". 2010.
  3. Герпесвирусные инфекции. Особенности проявления в челюстно-лицевой области. Уч. пособие. В.А. Исаков. – С. Петербург: 2014.

 

 

Крем для лечения герпеса на губах и лице Липстер

ЧОМУ ЛІПСТЕР?

Як же зробити правильний
вибір серед великого
різноманіття протигерпесних
препаратів?

Читати далі

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

Чим більше ви знаєте про
боротьбу з герпесом, тим
легше Вам його побороти

Читати далі

Copyright 2021 АТ «Фармак» Логотип компании Фармак - производитель Липстер