Ліпстер – це крем для лікування герпесу на губах та обличчі. Крем Ліпстер застосовується для дієвого лікування зовнішніх проявів герпесу і безпосередньо наноситься на уражені ділянки шкіри.

Отже, у випадку перших проявів герпесу на шкірі губ та обличчі, а саме: почервоніння, свербіж, пощіпування, дискомфорт, потрібно наносити крем Ліпстер на уражені ділянки шкіри 5 разів на день. Потрібно уникати нанесення крему в нічний час. Дотримуйтесь аналогічної схеми застосування Ліпстера і на пізніх стадіях герпесу – папули, пухирці, лущення шкіри, пухирці зливаються між собою, стають болючими. Адже Ліпстер однаково дієвий як на ранніх так і на пізніх стадіях герпесу.

Ліпстер містить активну речовину – ацикловір. Під час застосування препарату потрібно дотримуватися деяких додаткових заходів. По-перше, уникати потрапляння засобу в очі. Не рекомендується наносити крем на слизові оболонки ротової порожнини, ока, для лікування генітального герпесу.

Слід вимити руки до та після використання крему та уникати розтирання рушником уражених ділянок, щоб запобігти загостренню або передачі інфекції іншим людям.

Застосовувати крем Ліпстер рекомендується для дорослих та дітей від 12 років.

 Після придбання крему Ліпстер перевірте, чи присутній контроль першого відкриття. Для цього відкрутіть кришечку тюбика – отвір тюбика має бути щільно закритий фольгою – це означає, що збереженість вмісту та, що до Вас ніхто не користувався кремом.

З однієї сторони кришечки є спеціально загострений конус, яким потрібно зробити прокол захисної фольги в тубі. Після чого можна користуватися Ліпстером для лікування герпесу.

Приємного використання та швидкого одужання!

Ліпстер – крем для лікування герпесу!

Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією для використання лікарського засобу.

 

Література:

  1. Інструкція для медичного застосування препарату Ліпстер.
  2. Герпесвирусные инфекции. Особенности проявления в челюстно-лицевой области. Уч. пособие. В.А. Исаков. - С. Петербург: 2014.

Крем для лечения герпеса на губах и лице Липстер

ЧОМУ ЛІПСТЕР?

Як же зробити правильний
вибір серед великого
різноманіття протигерпесних
препаратів?

Читати далі

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

Чим більше ви знаєте про
боротьбу з герпесом, тим
легше Вам його побороти

Читати далі

Copyright 2021 АТ «Фармак» Логотип компании Фармак - производитель Липстер