Захворіти на грип можна в будь-яку пору року, але провокаторами респіраторних хвороб зазвичай стають осінь та весна. Саме протягом цього часу виникає максимальна загроза захворіти або «розбуркати» хронічні захворювання. До останніх відносять вірус герпесу.

Ті, хто вважає, що герпес – це звичайний висип на губах (обличчі), який зникає разом з пухирцями, глибоко помиляються. Вірус простого герпесу, що з’являється на слизових оболонках шкіри обличчя живе в організмі людини постійно. Стимулом для прояву хвороби зовні є послаблення імунітету. Сезон грипу – це перший удар для нашої імунної системи і зелене світло для пробудження герпесу. [2].

Головними способами пережити сезон грипу без пухирців на губах (обличчі) є підтримка загального імунітету організму. Якщо загартовування не ваш вибір, то на екстренну допомогу прийдуть комплекс вітамінів та мінералів, збалансоване харчування, а також регулярні прогулянки на свіжому повітрі. Не малу роль відіграє і відношення до власної гігієни та побуту загалом [3]. Чистота – запорука здоров’я і це правда. Найголовніше - не перестаратися. Крім того, провокаторами прояву герпесу може бути власний організм. Зниження імунітету виникає через стреси, або гормональні збої, а це вже складніше. В цьому випадку кращою порадою стане самоконтроль і емоціональний відпочинок. [2].

Якщо уникнути прояву герпесу все ж не вийшло, то на допомогу прийде крем Ліпстер. Це дієвий засіб для лікування інфекцій губ та обличчя, спричинених вірусом простого герпесу. Впливаючи на інфіковані клітини, Ліпстер володіє мінімальним рівнем системної абсорбції та дієво запобігає синтезу ДНК віруса простого герпесу. Забезпечує такий ефект мікронізований ацикловір, який є основним діючим компонентом крему. Ліпстер показаний для використання дорослим та дітям після 12 років [1]. Курс лікування не повинен перевищувати 10 діб, а інтенсивність застосування – не менше 4 днів поспіль 5 разів на добу [1].

Ліпстер – крем для лікування герпесу!

Література:

  1. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Ліпстер.
  2. «Stress effects on immunity and its application to clinical immunology” S.K. AGARWAL, 2001
  1. Герпесвирусные инфекции. Особенности проявления в челюстно-лицевой области. Уч. пособие. В.А. Исаков. – С. Петербург: 2014

Крем для лечения герпеса на губах и лице Липстер

ЧОМУ ЛІПСТЕР?

Як же зробити правильний
вибір серед великого
різноманіття протигерпесних
препаратів?

Читати далі

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

Чим більше ви знаєте про
боротьбу з герпесом, тим
легше Вам його побороти

Читати далі

Copyright 2020 АТ «Фармак» Логотип компании Фармак - производитель Липстер