Пухирці на губах і Герпес

 

Будь-яка людина, дивлячись у дзеркало, хоче бачити своє обличчя ідеальним, тому коли на її губах з’являються пухирці може запанікувати. Адже це не тільки естетично негарно, але й досить некомфортно (свербіж, печіння та болючість при дотиках). Герпетична інфекція, яка викликає подібні прояви, охопила близько 80% населення всієї планети [4]. Тож ви не одні такі. Що ж робити, якщо на губах появились ці підступні пухирці?

Спочатку визначимося як виглядають пухирці на губах при герпесі. Найчастіше це болючі висипи, що розташовуються по контуру губ. Зазвичай вони заповнені рідиною і після (пройшовши) всіх стадії розвитку – лопаються, утворючи виразки [2]. Чим вище імунітет людини, тим скоріше новостворені вавки покриваються кіркою і загоюються. Від самого початку такі пухирці лікувати не обов’язково. В будь якому разі, одужання настає через 7-10 днів [2]. Навряд чи сучасній людині захочеться ходити з такою «красою» на обличчі так довго, враховуючи високу соціальну активність людей.

Допомогти в даній ситуації може крем для лікування герпесу – Ліпстер. Його застосування ефективне як на ранніх, так і на пізніх стадіях простого герпесу  (поява пухирців на губах) на обличчі [5]. Основним діючим компонентом препарату є ацикловір. Впливаючи на віруси, що викликають герпес, Ліпстер пригнічує їх розмноження і сприяє скорішому перебігу активної стадії інфекції та загоєнню виразок [3].

Для досягнення максимального ефекту від лікування Ліпстером, його необхідно наносити на уражену вірусом шкіру 5 разів на день не менш як 4 дні поспіль. Випускається він у формі крему і підходить для дорослих та дітей після 12 років. Не рекомендується використовувати Ліпстер на слизових оболонках ротової порожнини та очей [3].

І пам’ятайте, що при герпесі особливо важливо дотримуватись правил особистої гігієни.

Ліпстер – крем для лікування герпесу! [3]

 

Литература:

  1. Семейство герпесвирусов на современном этапе, Т. К. Кускова, Е. Г. Белова, МГМСУ, Москва, Лечащий Врач, № 05, 2004.
  2. Герпетическая инфекция. А.В. Мурзич, М.А. Голубев. Государственный научно-исследовательский центр профилактической медицины МЗ РФ. Южно-Российский медицинский журнал, № 3, 1998.
  1. Инструкция по применению лекарственного средства Липстер, РП №UA /1325/01/01 от 16.06.2014
  2. Герпесвирусные инфекции - краткий обзор литературы» к.б.н. Покровская М.С.
  3. Acyclovir cream for treatment of herpes simplex labialis: Results of two randomized, double-blind, vehicle-controlled, multicenter clinical trials.", Spotswood L.Spruance, 2002

 

 Реклама лікарського засобу Ліпстер. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтесь з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу. 

Крем для лечения герпеса на губах и лице Липстер

ЧОМУ ЛІПСТЕР?

Як же зробити правильний
вибір серед великого
різноманіття протигерпесних
препаратів?

Читати далі

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

Чим більше ви знаєте про
боротьбу з герпесом, тим
легше Вам його побороти

Читати далі

Copyright 2021 АТ «Фармак» Логотип компании Фармак - производитель Липстер