Черговий раз, розглядаючи перед дзеркалом герпес, що з'явився на губах, мимоволі задаєшся питанням: «Чому у мене?» Для відповіді на це запитання потрібно розібратися, що ж сприяє утворенню пухирців.

Головною причиною появи подібних висипань є наявність вірусу герпесу в нервових гангліях людини.

З'являються такі висипання не відразу. Явним проявам герпесу передують певні симптоми розвитку інфекції. Спочатку відчувається легкий свербіж, з'являється невелике почервоніння на місцях, де потім утворяться пухирці. Незабаром на місці, де відчувалося пощипування, проступають пухирці, в яких збирається рідина. Через тиск, що виникає всередині пухирців, вони стають дуже болісними. Після проходження 2-3 днів інфіковані прищики лопаються, а ранка покривається кіркою. Протягом цього періоду носій герпетичної інфекції особливо заразний [2]. 

В якості профілактичних заходів прояву герпесу у вигляді пухирців, необхідно підтримувати (підвищувати) свій загальний імунітет. Саме ослаблені захисні функції організму провокують утворення пухирців губах. До чинників, які ослаблюють імунітет відносять: застудні захворювання, переохолодження, стреси, перевтома, дієти та багато іншого. Тому вкрай важливо дотримуватися правильного харчування і повноцінно турбуватись про себе для підтримання всіх функцій організму в нормі.

У випадку, якщо ж з яких-небудь причин уникнути гострої форми герпетичної інфекції не вдалося, допоможе крем Ліпстер. Він призначений для лікування простого герпесу і ефективно усуває пухирці на обличчі. Головним діючим компонентом є мікронізований ацикловір. Рівень його подрібнення допомагає максимально швидко і точно проникати у пошкоджені ділянки шкіри, а зручна форма випуску (крем у тубі 5 г) підходить для повного курсу лікування [3, 4].

Важливо застосовувати Ліпстер регулярно протягом 4 днів не менше 5 разів на день. Краще, якщо почати застосовувати Ліпстер при появі перших симптомів герпесу, а саме - на стадії легкого свербіння (пощипування). Це забезпечить перешкоджання утворення пухирців на обличчі. При уникненні попадання в очі та на слизові оболонки обличчя Ліпстер за декілька днів позбавить вас від активної форми герпетичної інфекціі. Ліпстер використовують для лікування простого герпесу у дорослих і дітей після 12 років, оскільки даних про застосування крему у дітей до 12 років немає.

Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем і обов'язково ознайомтесь з інструкцією по застосуванню лікарського засобу.

 

Ліпстер – крем для лікування герпесу!


Література:
1. Герпетична інфекція. А.В. Мурзіч, М.А. Голубєв. Державний науково-дослідний центр профілактичної медицини МОЗ РФ. Південно-Російський медичний журнал, № 3, 1998.

2. Герпесвірусні інфекції. Особливості прояву в щелепно-лицевої ділянки. Навч.допомога. В.А. Ісаков. - С. Петербург: 2014.
3. Інструкція для медичного застосування препарату Ліпстер.
4. Реєстр лікарських засобів України за станом на 4 квітня 2017 р

 

Крем для лечения герпеса на губах и лице Липстер

ЧОМУ ЛІПСТЕР?

Як же зробити правильний
вибір серед великого
різноманіття протигерпесних
препаратів?

Читати далі

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

Чим більше ви знаєте про
боротьбу з герпесом, тим
легше Вам його побороти

Читати далі

Copyright 2021 АТ «Фармак» Логотип компании Фармак - производитель Липстер