Незалежно від того чоловік ви чи жінка, бажання зберегти своє обличчя здоровим і привабливим присутнє завжди. Проте, як часто ми замислювались над здоров’ям своїх губ? На жаль, ми часто звертаєм на них увагу тільки після загострення перебігу хвороби на герпес та появі пухирців на губах. Тож, розберемося як зберегти губи здоровими.

По-перше, слід завжди пам’ятати, що герпес – це дуже заразне і на даний момент невиліковне захворювання. По краях губ, навколо носа та іноді біля очей проявляє себе вірус простого герпесу (ВПГ-1) [2].

По-друге, активна фаза захворювання дає про себе знати тільки 20% носіїв інфекції і тільки у разі зниження імунітету. В інших випадках, імунна система організму людини самостійно бореться з вірусом і не дає йому проявити себе зовні [3]. Тому, найголовнішим способом збереження здоров’я своїх губ – постійна підтримка власного імунітету на високому рівні.

А для цього необхідно:

  • Здорове збалансоване харчування та загартовування.
  • Емоціональна стійкість, максимальна відсутність стресів та повноційний відпочинок.
  • Особливо приділяти увагу особистій гігієни та предметам загального користування у побуті;
  • Суттєво скоротити час перебування на сонці, особливо у літній період. У разі наявності висипань, неправильна поведінка може спровокувати додаткове розмноження інфекції та підсилити відчуття свербежу та печіння.
  • Бажано утриматися від татуажу губ, оскільки механічний вплив може спровокувати загострення «сплячого» герпесу. У випадку твердого рішення зробити тату, в домашній «аптечці» такої людини обов’язково повинен бути препарат, який одразу ж допоможе уникнути прояву активної фази герпесу або ж суттєво скоротить тривалість перебігу захворювання та полегшить його симптоми.

Отже, по-третє, це – правильне лікування. І дієвим лікувальним засобом для лікування зовнішніх проявів герпесу є крем Ліпстер. Ліпстер показаний для лікування пухирців на губах (навколо носа та інших ділянках шкіри обличчя), викликаних вірусом простого [1, 4]. Найкращим періодом для початку лікування вірусу простого герпесу Ліпстером є початкова стадія розвитку захворювання. Головними симптомами даної стадії є відчуття дискомфорту та поколювання у місцях навколо губ [4]. Таке застосування допомагає досягти бажаного ефекту і уникнути повторного реінфікування.

Однак Ліпстер дієвий також і на пізніх стадіях герпесу – стадіях папули та пухиря!

Протягом лікувального періоду, який складає від 4 до 10 днів, Ліпстер наносять на потенціні або уражені вірусом ділянки шкіри (в тому числі губ) 5 разів на добу протягом 4 днів [1]. Мікронізований ацикловір, який і є основним лікувальним компонентом крему Ліпстер, сприяє загоєнню пухирців у разі їх появи. [1]

Ліпстер – крем для лікування герпесу!

Література:

  1. Інструкція для медичного застосування препарату Ліпстер.
  1. Герпесвирусные инфекции. Особенности проявления в челюстно-лицевой области. Уч. пособие. В.А. Исаков. – С. Петербург: 2014
  2. Семейство герпесвирусов на современном этапе, Т. К. Кускова, Е. Г. Белова, МГМСУ, Москва, Лечащий Врач, № 05, 2004.
  1. Acyclovir Cream for Treatment of Herpes Simplex Labialis: Results of Two Randomized, Double-Blind, Vehicle-Controlled, Multicenter Clinical Trials, Spotswood L. Spruance, 2002.

Крем для лечения герпеса на губах и лице Липстер

ЧОМУ ЛІПСТЕР?

Як же зробити правильний
вибір серед великого
різноманіття протигерпесних
препаратів?

Читати далі

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

Чим більше ви знаєте про
боротьбу з герпесом, тим
легше Вам його побороти

Читати далі

Copyright 2020 АТ «Фармак» Логотип компании Фармак - производитель Липстер