Заїдами у побуті не рідко називають хворобу, яка відома в медицині під назвою ангуліт (або ангулярний стоматит, ангулярний хейліт) [1].

По кутах рота починають з’являтися болючі тріщини, почервоніння, запалення. Процес інколи поширюється також на інші ділянки губ та язик. Ангулярний хейліт може виникати внаслідок недостатнього надходження вітамінів групи В (головним чином вітаміну В2 – рибофлавіну).

Таким чином, вірус герпесу практично не має зв’язку з виникненням саме ангулярного хейліту. Тому крем Ліпстер у своїх показах немає згадки про дану патологію [2].

Ліпстер – це крем для лікування герпесу на губах та обличчі, тобто уражень шкіри губ та обличчя, причиною яких є вірус герпесу, а саме вірус простого герпесу 1-го типу [2].

Герпес на губах та обличчі може проявлятися виникненням свербіжу, почервонінням, висипаннями у вигляді пухирців у різних ділянках губ [1]. Однак, дані прояви герпесу можуть мати місце і в ділянці кутів рота, тому є сенс бути уважними і прискіпливо вивчати усі зміни на шкірі в ділянці губ. Можливо, почервоніння, біль та інші прояви саме в кутах рота є проявами герпесу у цій ділянці обличчя.

Ліпстер – крем для лікування герпесу!

Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією для використання лікарського засобу.

 

  1. Н.Ф. Данилевский – заболевания слизистой оболочки полости рта. ОАО «Стоматология» - 2001 год.
  2. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Ліпстер

 

Крем для лечения герпеса на губах и лице Липстер

ЧОМУ ЛІПСТЕР?

Як же зробити правильний
вибір серед великого
різноманіття протигерпесних
препаратів?

Читати далі

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

Чим більше ви знаєте про
боротьбу з герпесом, тим
легше Вам його побороти

Читати далі

Copyright 2021 АТ «Фармак» Логотип компании Фармак - производитель Липстер