Стреси супроводжують нас усюди. Зазвичай, вони пов’язані не тільки з прикрощами чи радощами вдома і на роботі, крім всього іншого це ще хвороби та фобії. Будь-яка емоційна нестабільність провокує загострення різних хронічних захворювань, до яких можна віднести і вірус простого герпесу (ВПГ-1)[2]. Тому, віднайдемо способи як подолати стрес.

Поява пухирців на губах (обличчі) обумовлена зниженням загального імунітету людини. До факторів, які впливають на таке послаблення захисних сил організму відносять: наявність стресових ситуацій у повсякденному житті, а також безпосередня реакція людини на події, що відбуваються. Саме наша емоціно насичена відповідь на подразники може спровокувати розвиток герпетичного висипу.

Найефективнішими засобами запобігання рецедивів герпесу на губах (обличчі) є контролювання власних емоціональних сплесків. Для полегшення цього процесу на допомогу можуть прийти наступні поради:

  • Фізична активність. Навіть якщо ви працюєте в офісі або просто з якихось причин мало рухаєтеся, вам обов’язково треба згадати, що життя – це рух. Нескладні фізичні вправи для відновлення рухливості м’язів і/або звичайна прогулянка не тільки знімуть стрес, але й відвищать імунітет, а міцний імунітет важлива складова у боротьбі з інфекцією.
  • Здоровий сон. Тільки під час повноцінного відпочинку у ночі можна максимально знизити рівень стресу, який накопичується протягом дня. Тому не слід недооцінювати важливість нічного сну у боротьбі зі стресом.
  • Вчитися розслаблятися. Не все знаходиться під нашем контролем. Для того, щоб тримати себе у доброму гуморі та піднесеному емоційному стані комусь бажане спілкування з приємними людьми, а комусь прослуховування приємної музики або ж медитація.

Важливо знати, що окрім цих порад, в засіках кожної людини, яка періодично стикається з проявами герпесу, повинен бути ефективний засіб лікування активної фази захворювання. Прикладом дієвого лікарського засобу, який бореться з гострою фазою герпесу є крем Ліпстер!

Основний лікувальний компонент, який сприяє одужанню – це ацикловір. Варто зазначити, що Ліпстер має одну суттєву особливість, а саме: специфічно подрібнений ацикловір, який називають мікронізованим [4]. Така форма діючої речовини обрана з метою покращення проникнення ацикловіру вглиб шкіри. Регулярне та правильне використання Ліпстера не менш як протягом 4 діб, може позбавити хворого від герпепичних висипань [1]. Крем підходить для використання як дорослим, так і дітям після 12 років.

Ліпстер – крем для лікування герпесу! [1]

Література:

  1. Інструкція для медичного застосування препарату Ліпстер.
  1. «Stress effects on immunity and its application to clinical Immunology» S.K. AGARWAL, 2001
  1. Acyclovir Cream for Treatment of Herpes Simplex Labialis: Results of Two Randomized, Double-Blind, Vehicle-Controlled, Multicenter Clinical Trials, Spotswood L. Spruance, 2002.
  2. Реєстр лікарських засобів України станом на 09.06.2017.

Крем для лечения герпеса на губах и лице Липстер

ЧОМУ ЛІПСТЕР?

Як же зробити правильний
вибір серед великого
різноманіття протигерпесних
препаратів?

Читати далі

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

Чим більше ви знаєте про
боротьбу з герпесом, тим
легше Вам його побороти

Читати далі

Copyright 2021 АТ «Фармак» Логотип компании Фармак - производитель Липстер